DOJAZD

W Centrum Zawodów nie martw się o auto, autobus, ciężarówkę lub innego trucka, czy Harleya, tam jest dużo bezpłatnych miejsc parkingowych.

Samochodem śmigniesz w około 15 minut, rowerem jak jesteś w formie niecałe 30.

Z Poznania weź namiar na Biedrusko drogą powiatową nr 2406P. Przed Biedruskiem po lewej stronie drogi jest duży parking leśny przy stawie Łysy Młyn. Jak pojedziesz ulicą Naramowicką przez Radojewo powinieneś dotrzeć w około 10 minut.

Poniżej dojazd z Poznania

Wolisz jechać autobusem? Nie ma sprawy miejski kierowca dostarczy Ciebie z kumplami lub kumpelkami w ciągu około 30 minut z Poznania i tylko w 7 minut z Biedruska.

– wsiadaj na Rondzie Śródka w numer 911, który jedzie w kierunku Biedrusko Park i wysiadaj po ok. 30 minutach na przystanku Biedrusko Młyn (NŻ) /UWAGA! przystanek na żądanie/ (25 przystanków, strefa B, w niedzielę odjazdy co ok. 1 godzinę).
– dojedziesz również w ok. 18 minut autobusem linii numer 348, który odjeżdża z Os. Sobieskiego (Pestka, Dworzec Zachodni) w kierunku Przybędowa. Wysiądź na 17 przystanku na żądanie Biedrusko Młyn (NŻ).
Z przystanku cofnij się nieco do Ośrodka Edukacji Leśnej w Łysym Młynie i idź lub biegnij dla rozgrzewki dalej na parking do Centrum Zawodów.

Rozkład jazdy autobusów: http://ztm.poznan.pl lub http://www.mpk.poznan.pl

Jeśli nie pękasz i masz ochotę zmierzyć się z innymi śmiałkami, możesz też śmiało dojechać z każdego innego zakątka Polski. Ułatwimy Ci to za pomocą aplikacji www.jakdojade.pl