DOJAZD

W Centrum Zawodów nie martw się o auto, autobus, ciężarówkę lub innego trucka, czy Harley’a, tam jest dużo bezpłatnych miejsc parkingowych.

Samochodem śmigniesz z Poznania w około 15 minut, rowerem jak jesteś w formie niecałe 30.

Z Poznania weź namiar północny na Biedrusko drogą powiatową nr 2406P. Za Radojewem, a przed Biedruskiem po lewej stronie drogi jest duży parking leśny przy stawie Łysy Młyn. Jak pojedziesz ulicą Naramowicką przez Radojewo powinieneś dotrzeć w około 10 minut.

Poniżej dojazd z Poznania

 

Wolisz jechać autobusem? Nie ma sprawy miejski kierowca dostarczy Ciebie z kumplami lub kumpelkami w ciągu około 30 minut z Poznania i tylko w 7 minut z Biedruska.

– wsiadaj na Rondzie Śródka w numer 911, który jedzie w kierunku Biedrusko Park i wysiadaj po ok. 30 minutach na przystanku Biedrusko Młyn (NŻ) /UWAGA! przystanek na żądanie/ (25 przystanków, strefa B, w niedzielę odjazdy co ok. 1 godzinę).
– dojedziesz również w ok. 18 minut autobusem linii numer 348, który odjeżdża z Os. Sobieskiego (Pestka, Dworzec Zachodni) w kierunku Przybędowa. Wysiądź na 17 przystanku na żądanie Biedrusko Młyn (NŻ).
Z przystanku cofnij się nieco do Ośrodka Edukacji Leśnej w Łysym Młynie i idź lub biegnij dla rozgrzewki dalej na parking do Centrum Zawodów.

Rozkład jazdy autobusów: http://ztm.poznan.pl lub http://www.mpk.poznan.pl

Jeśli nie pękasz i masz ochotę zmierzyć się z innymi śmiałkami, możesz też śmiało dojechać z każdego innego zakątka Polski. Ułatwimy Ci to za pomocą aplikacji www.jakdojade.pl