O CO „KAMAN”?

W prawym górnym rogu ekranu powinieneś widzieć kwadracik z krzyżykiem w środku. Lepiej kliknij tam jak najszybciej – zanim dasz się wciągnąć Xtreme Challenge, bo nowa krew pojawi się na ziemi. Krew, pot i łzy!

Czytasz dalej?! Nice! To oznacza, że jesteś na głodzie przygód i właśnie przeglądasz menu, w którym szukasz pokarmu, który pozwoli ci najeść się do syta. Nakarmi Cię Wielka Bogini.

Brałeś udział w biegu z przeszkodami? Pewnie tak skoro tutaj trafiłeś.

Pionowe ściany, zasieki z drutu kolczastego czy inne przeszkody nie są Tobie straszne? Dźwigasz żelastwo, rozciągasz gumy na siłowni albo siebie w fitness klubie? Szukasz kolejnego ringu zmagań albo pola walki?

A co powiesz na to by zmierzyć się z Matką…?

Xtreme Challenge to absolutnie nowa jakość w biegach OCR. To wyzwanie, które rzuca ci Matka… Matka Natura bogini i kapłanka we własnej, wszechpotężnej osobie. Pomyśl o jej życiodajnej naturze, a jednocześnie destrukcyjnej sile trzęsienia ziemi, gigantycznej fali tsunami czy huraganie… a Ty w centrum tego armagedonu, w samym środku lasu. Dodaj do tego hektolitry błota i będziesz mieć namiastkę tego co czeka Cię na trasie, zaprojektowanej przez weteranów błotnych przepraw.

 

  • 99% przeszkód naturalnych
  • Błoto, bagno, rozlewiska, rzeka
  • Leśne ścieżki
  • Zarośla i krzaki
  • Powalone drzewa
  • Ukształtowanie terenu
  • Niespodzianki jakich jeszcze nie było!

 

Z tym wszystkim przyjdzie Ci się zmierzyć na trzech trasach 5+ i 10+ km oraz 1000+ (tylko osoby niepełnosprawne na wózkach).

 

Lajcik mówisz… Ciekawe ile razy przeklniesz (nieważne siebie czy orgów) gdy zgłębiony w błotnej brei bezskutecznie będziesz próbować się wydostać… a to dopiero 2 km biegu 🙂

Lubisz survivalowe akcje z przeszkodami?! Zrobimy wszystko, by ta akcja pozostała na zawsze w Twojej pamięci. Bez przebaczenia! Xtreme Challenge naturalnie i szybko zostaniesz ujarzmiony.

 

Jeszcze tu jesteś? To znaczy, że pora wybrać swój dystans.

 

Trasa 5+ km dla tych, którzy marzą o przygodzie życia, ale chcieliby mieć większe prawdopodobieństwo, że będą żyć dalej.

 

Trasa 10+ km dla najtwardszych z twardych, prawdziwych harpaganów.

 

Trasa On wheelchairs 1000+ metrów dla niepełnosprawnych Śmiałków na wózkach. Specjalna trasa wzdłuż stawu Łysy Młyn oraz w lesie.

 

Zapisz się  TERAZ zanim rozsądek podpowie Ci by się wycofać. O resztę zadba SPORT CHALLENGE Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej.